skeyes Open Bedrijvendag
skeyes Open Bedrijvendag
skeyes, het kloppende hart van de Belgische luchtverkeersleiding in Steenokkerzeel, opent begin oktober zijn deuren voor de VOKA Open Bedrijvendag.
Security en toegangscontrole staan hoog op het programma op deze streng beveiligde locatie. Daarom zorgde Cravat voor een vlekkeloze organisatie: van het initiële concept tot de volledige productie. 1.600 bezoekers werden met precisie ingedeeld in tijdsloten, waardoor ze een exclusieve rondleiding kregen in de iconische controletoren en CANAC2, en kregen de bezoekers een scoop van DITO, de Digital Tower.
Op het terrein bracht Cravat het merk skeyes tot leven, met een leuke rondleiding en diverse infostanden en activaties, uiteraard grafisch uitgewerkt door ons grafische en content team. De dag werd verrijkt door de aanwezigheid van diverse interne stakeholders zoals Meteo en Defensie, maar ook externe deelnemers zoals Flight simulator clubs.
Het is telkens een unieke kans om de wereld van luchtverkeersleiding van dichtbij te ervaren.